PASTY Cacao

Codzienna dawka energii i optymizmu w czekoladowej filiżance pełnej smaku i przyjemności.

Ta grupa to pełnotłuste pasty kakao 100 % pozyskiwane w ramach współpracy większych producentów oraz dostawców z gospodarstwami rolniczymi i spółdzielniami zrzeszającymi plantatorów w ramach działań o znaczeniu społecznym w regionach. 

Pasty z tej grupy powstają w wyniku większego, produkcyjnego procesu technologicznego, który jest zgodny ze standardami przygotowania produktów ekologicznych.


Głęboka gorzkość jest bazą, którą uzupełniają ciekawe nuty smakowe, zróżnicowane w zależności od wybranego rodzaju kakao. Wspaniale łączą się z przyprawami tworząc wyjątkowy napój lub dodatek do potraw czy smoothie.

Te pyszne, czekoladowe pasty towarzyszą codziennej diecie, dodając smaku i energii. Jednocześnie pobudzają kreatywność i esencję przyjemności. Do tańca, twórczości i kontemplacji. Wspaniale zastąpią kawę oferując smaczną i skuteczną alternatywę.

Pasty pełnotłustego kakao pozyskiwane od większych producentów i dostawców w ramach działań pozyskania ziaren o znaczącym wpływie społecznym w regionach

Pasty są produkowane zgodnie ze standardami produktów ekologicznych.

Naturalna gorzkość jest bazą, którą uzupełniają ciekawe nuty smakowe, zróżnicowane w zależności od wybranego rodzaju kakao

Pasty mają pełny aromat i dodają smaku i energii do codziennej diety

Pasty robudzają kreatywność, ducha i esencję przyjemności

Produkty

Jedziemy na

DREAMERSLAND

Zamówienia złożone po 26 czerwca będą realizowane od 10 lipca.