ALCHEMICZNE CACAO RZEMIEŚLNICZE

Nasza duma i główny filar alchemicznej pracowni. Nasze autorskie pasty cacao. Rzemieślnicze wyroby wysokiej klasy.

To tylko i aż – zmielone ziarna bez dodatków.

Te specjały otworzą przed Tobą pełen bukiet jakości, głębi i opowieści jakie ta niezwykła roślina ze sobą niesie i jej naturalne, zaskakujące i wysublimowane smakowe nuty.

To podróż i przygoda. To poznanie kakao na nowo.

Dzikie, plemienne, różnorodne, organiczne ziarna Theobroma Cacao wypełniają każdą pastę po brzegi. Każde ziarno to inna historia. Znajdziesz tu czyste chuncho z Peru, Nacional z Ekwadoru, Tabasqueno z Meksyku i Kokoa Kamili z Tanzanii, a to tylko niektóre z dostępnych, unikalnych odmian.

Nasze pasty powstają w zaprzyjaźnionej rzemieślniczej manufakturze w południowej Europie, wielokrotnie odznaczanej za jakość swoich wyrobów. Dzięki wieloletniemu, rzemieślniczemu doświadczeniu i wiedzy właściciela oraz jego czułej, artystycznej duszy, nasze pasty zachwycają i odżywiają.

Delikatny, powolny i mądry proces rzemieślniczy, zachowuje w kakao to co najlepsze i najbardziej wartościowe, wydobywając na powierzchnię wysublimowane naturalne nuty, grające melodię dla wewnętrznego tańca zmysłów. Głęboko odżywia.

Kakao produkowane jest w małych partiach, dzięki czemu zawsze możemy zaoferować świeże i wyjątkowe alchemiczne doznania. Projekty pozyskania ziaren o dużym wektorze wsparcia dla natury, kultywowania tradycji, z misją zachowania rodzimych odmian, ochrony lasów, edukacji ekologicznej, podnoszenia poziomu życia hodowców oraz działań na rzecz wysoce zróżnicowanych biologicznie lasów i terenów naturalnych.

Alchemiczne cacao rzemieślnicze to nasza duma i główny filar alchemicznej pracowni

Dzikie, plemienne, różnorodne, organiczne ziarna wypełniają każdą pastę po brzegi

Nasze alchemiczne pasty powstają w zaprzyjaźnionej rzemieślniczej manufakturze w południowej Europie

Delikatny, powolny i mądry proces zachowuje w kakao to co najlepsze i najbardziej wartościowe. Głęboko nas odżywia

Kakao przygotowywane jest w małych partiach, dzięki czemu zawsze możemy zaoferować świeże i wyjątkowe alchemiczne doznania

Projekty pozyskania ziaren i działań na rzecz wysoce zróżnicowanych biologicznie lasów i terenów naturalnych

Produkty

Jedziemy na

DREAMERSLAND

Zamówienia złożone po 26 czerwca będą realizowane od 10 lipca.