Cacao Alchemica

twój SKLEP internetowy
z najlepszej jakości kakao

Witaj Wędrowcze!

Sklep Cacao Alchemica to miejsce, gdzie historia i kultura spotykają się z unikalnym smakiem i alchemią, a my chcemy Ci to wszystko przybliżyć. Nasze pasty pomogą Ci odkryć piękną roślinę – kakaowca i docenić jej niezwykłe właściwości w różnych formach.

Co czeka Cię w sklepie?

Zgłębianie różnorodności gatunków i odmian, zanurzenie się w historii, smaku i aromacie kakaowca

Najwyższej jakości produkty, wytworzone z szacunkiem dla natury i tradycji

Dostęp do akcesoriów i narzędzi, które uczynią tę podróż jeszcze bardziej wyjątkową

Kategorie produktów

ALCHEMICZNE
CACAO RZEMIEŚLNICZE

Duma i główny filar alchemicznej pracowni. Nasze autorskie pełnotłuste pasty. Rzemieślnicze wyroby wysokiej klasy. To tylko i aż – zmielone ziarna bez dodatków i ich naturalne i wysublimowane nuty.

To prawdziwe kakao ceremonialne, ręcznie tworzone, jest głęboko zakorzenione w tradycjach i rytuałach rdzennych społeczności, które w swych praktykach odwołują się do jego duchowej mocy i leczniczych właściwości.
Codzienna dawka energii i optymizmu w czekoladowej filiżance pełnej smaku i przyjemności. Pasty z tej grupy powstają w wyniku procesu technologicznego, który jest zgodny ze standardami przygotowania produktów ekologicznych.
ZIARNA
Ziarna kakaowca, które oferujemy, są pełne wartości odżywczych i mogą stanowić znakomitą przekąskę, ale także doskonałe źródło składników odżywczych.
SZTUKA I AKCESORIA
Dodaj wyjątkowego charakteru Twojej kakaowej podróży. W tej kategorii znajdziesz piękne i praktyczne narzędzia, które pomogą Ci stworzyć dobrą atmosferę do rozkoszowania się kakao.
Zestawy alchemiczne to doskonały sposób na eksplorację gatunków kakao, zanurzenia się w ich historii, kierunkach pochodzenia i jakościach oraz odkrycie tych ulubionych.

Wszystkie produkty